Konferencje Start Innowacji

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych (www.plusuj.pl) wraz z Klastrem B+R&I (www.klasterbri.pl) organizuje cykl 5 konferencji, których celem jest przygotowanie środowiska akademickiego do współpracy z przedsiębiorstwami na rzecz wprowadzania i rozwijania innowacji. Konferencje skierowane są do studentów i doktorantów.

Konferencje odbędą się:

•    17 października 2016 (poniedziałek) we Wrocławiu
•    18 października 2016 (wtorek) w Katowicach
•    19 października 2016 (środa) w Kielcach
•    20 października 2016 (czwartek) w Warszawie
•    24 października 2016 (poniedziałek) w Poznaniu

Dodatkowo odbędą się warsztaty:
•    14-16 października 2016 dla studentów

Zapraszamy studentów i doktorantów do wzięcia udziału w Konferencjach. Udział w nich jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy Kadrę Naukową do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:

•    kreowania innowacji,
•    zarządzania własnością intelektualną,
•    wprowadzania na rynek nowych rozwiązań,
•    korzyści ze współpracy środowiska akademickiego i przedsiębiorstw.

Oferujemy: opublikowanie w monografii pokonferencyjnej artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Zapraszamy Przedstawicieli Biznesu  do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:

•    prowadzenia prac B+R w przedsiębiorstwie,
•    opracowanych/wdrażanych innowacyjnych rozwiązań,
•    pozyskiwania źródeł finansowania prac B+R,
•    korzyści z prac B+R,
•    zarządzania pracami B+R w przedsiębiorstwie,
•    problemów w rozwoju prac B+R,
•    dokumentowania prac B+R,
•    ochrony własności intelektualnej.

Oferujemy: umieszczenie materiałów promocyjnych przedsiębiorstwa w monografii pokonferencyjnej (1 strona) i/lub artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Każdy uczestnik oraz prelegent otrzyma imienny  Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Start Innowacji.

Nabór wniosków o uczestnictwo w konferencjach już trwa! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres: konferencja@plusuj.pl. Zapisz się już dziś i powiadom swoich znajomych.

Projekt realizowany w ramach zadania publicznego, powierzonego i współfinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pozdrawiamy,

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych