w imieniu organizatorów pragniemy Państwa zaprosić na kolejną, już trzecią, Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu „Kultura mozaikowa”, która odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 w Katowicach. W tym roku proponujemy dyskusję nad tematem „Kicz w kulturach mediów”. W załączonym liście intencyjnym precyzujemy obszary, którym chcielibyśmy się przyjrzeć  (otwarci jesteśmy również na inne pomysły). Podchodzimy do rzeczonego zagadnienia w sposób interdyscyplinarny, mamy nadzieję, że pozwoli to Państwu znaleźć interesującą perspektywę namysłu.

Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017.

Łączymy wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia

dr Julia Legomska (UŚ)

dr Michał Derda-Nowakowski (UŁ)

(Komitet Organizacyjny)