Dzień Dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród studentów oraz doktorantów Państwa uczelni, odnośnie organizowanych konferencji naukowych.

LINK: http://konferencjenaukowe.com.pl/

Ogłoszenie o konferencji:

Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna

pt: „OMNIBUS CZ. II”

Konferencja on-line 03-04.04.2020 r.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 31.03.2020 r.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji interdyscyplinarnej on-line, która odbędzie się 03-04.04.2020 r. (konferencja odbywa się w całości przy wykorzystaniu platformy e-learning)

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego, jak również jest to znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku i rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Wyrażamy przekonanie, że organizowana konferencja będzie dobrą okazją do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Więcej informacji w załącznikach.

Z poważaniem,

Piotr Rachwał