niebawem dobiega końca regularna rejestracja na X Interdyscyplinarną Konferencję Naukową TYGIEL 2018 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”, która odbędzie się 17-18 marca 2018 r. w Lublinie.

Wydarzenie jest jedynym z największych spotkań naukowych w Polsce, które nieprzerwanie od 10 lat organizowane jest w Lublinie. Konferencja TYGIEL to niepowtarzalna okazja do spotkania najznakomitszych naukowców z całej Polski, a zaproszeni goście honorowi dopełniają ideę stworzenia interdyscyplinarnego forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Setki wystąpień i posterów prezentowanych podczas Konferencji obejmują zagadnienia ze wszystkich dziedzin nauki, a poruszane tematy są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie na zgłębianie nowych obszarów wiedzy i odzwierciedleniem tematów badawczych  naukowców z całego kraju.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Konferencji TYGIEL także dostarczy ogromnych wrażeń i będzie cennym doświadczeniem w karierze zarówno studentów, doktorantów jak i doświadczonych naukowców.

Uczestnicy Konferencji mają możliwość prezentacji prac w formie wystąpienia ustnegoposteru naukowego (wybrane dziedziny nauki) oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja w regularnej turze prowadzona jest do 20 stycznia 2018 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.konferencja-tygiel.pl/

Serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym (studentom, doktorantom oraz współpracownikom),

Karolina Lewczuk
Komitet Organizacyjny Konferencji