Szanowni Państwo, 

w załączniku przesyłamy formularze zgłoszenia publikacji w związku z decyzja Nr RN/D.0201-2/2015 Prorektora ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z dnia 15 października 2015 roku w sprawie trybu rejestracji publikacji pracowników i doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz przekazywania informacji o nich do Modułu Sprawozdawczego Polskiej Bibliografii Naukowej. 

Przypominamy, że styczniu 2017 r. formularze zostały zmodyfikowane zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie Systemu Informacji o Nauce oraz Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.12.2016 r. w sprawie przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym i uczelniom. 

Formularze można także pobrać ze strony internetowej Biblioteki Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego.

Link do strony www biblioteki: 
http://www.bg.up.krakow.pl/?q=bg-wskazowki-dla-zglaszajacych-publikacje

Opisy do bazy: Bibliografia Publikacji Pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wprowadzane  są wyłącznie z autopsji. W związku z tym prosimy o dostarczanie publikacji wraz z wypełnionym formularzem do Oddziału Informacji Naukowej Biblioteki Głównej UP (pok. 72). 

Z poważaniem
Pracownicy Oddziału Informacji Naukowej 
Biblioteki Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego 
w Krakowie. 

formularz_rozdzial
formularz_ksiazka
formularz_artykul