Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam na jubileuszową X Interdyscyplinarną Konferencję Naukową TYGIEL, która odbędzie się w dniach 17-18 marca 2018 r. w Lublinie.

Konferencja Naukowa TYGIEL jest wydarzeniem, podczas którego przedstawiciele wielu ośrodków naukowych z całego kraju, firm oraz pasjonaci nauki mają szansę zaprezentowania wyników prowadzonych badań, wymiany spostrzeżeń, a także zaproponowania praktycznego zastosowania i możliwości aplikacji podjętych prac badawczych. Konferencja jest niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy, integracji z przedstawicielami środowiska naukowego oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych.

Celem Konferencji Naukowej TYGIEL jest przede wszystkim integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów w obszarze:
• nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
• nauk przyrodniczych;
• nauk ścisłych;
• nauk technicznych;
• nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
• nauk humanistycznych;
• nauk społecznych;
• sztuki.

Konferencja TYGIEL daje możliwość prezentacji swoich badań w formie wystąpienia ustnegoprezentacji posteru naukowego, a także publikacji rozdziału w monografii.

Poprzednie edycje Konferencji Naukowej TYGIEL cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zebrały szereg pochlebnych opinii zarówno na temat poziomu merytorycznego jak i organizacyjnego. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z poprzedniej edycji znajdującej się na stronie Konferencji. Z pewnością wideo pozwoli na zwrócenie uwagi na charakter wydarzenia oraz przekona do uczestnictwa w nadchodzącym, jubileuszowym wydaniu.

Aby wziąć udział w X Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL wystarczy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

I tura rejestracji dobiega końca już 25 października 2017 r.

Szczegółowe informacje, relacja z poprzedniej edycji oraz rejestracja dostępne są na stronie: http://konferencja-tygiel.pl

Dziękuję za zapoznanie się z wiadomością.

Z poważaniem,
Karolina Lewczuk
Komitet Organizacyjny X Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL