Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową Cyber+Media, która odbędzie się 15 grudnia 2017 r. w Lublinie.

Konferencji przyświeca cel stworzenia panelu wymiany wiedzy podejmującej rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie.

Podczas Konferencji swoją obecnością zaszczycą nas Goście Honorowi:
•    Pani dr hab. Justyna Szulich-Kałuża prof. KUL  (Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej , Wydział Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II), która wygłosi wykład pt.: Kultura transparencji w społeczeństwie zmediatyzowanym – konsekwencje społeczno-kulturowe;
•    Pan dr Jakub Nowak (Medioznawca i politolog, adiunkt w Zakładzie Dziennikarstwa na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), który zaprezentuje temat: Postprawda, algorytmiczna kultura i logika nowych mediów.

Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia:  http://www.cyber-media.pl/

Serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym (studentom, doktorantom oraz pracownikom naukowym),

Karolina Lewczuk
Komitet Organizacyjny Konferencji