Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejma prośba o rozpowszechnienie poniższej informacji wśród studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Fundacja Promovendi zaprasza do udziału w „Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów”, która odbędzie się w dniu 10 marca 2018 r. w Łodzi
i pomimo, ze kierowana jest do doktorantów, zapraszamy również studentów I i II stopnia studiów, a także osoby, które uzyskały stopień doktora w ostatnich 3 lat.

Zagadnienia tematyczne Konferencji podzielone są na trzy panele i obejmują:

  • Panel: NATURALni 2018 (nauki biologiczne, przyrodnicze, o Ziemi)
  • Panel: Nauka Ściśle Tajna (nauki ścisłe, techniczne, wojskowe)
  • Panel: Współczesne Problemy Społeczeństwa (społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, prawne)

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów.

Podczas konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień. Wszystkie nadesłane streszczenia zostaną umieszczone w Książce Abstraktów z nadanym numerem ISBN. Przewidzieliśmy również możliwość opublikowania pracy w Książce Artykułów konferencyjnych z nadanym numerem ISBN.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do rejestracji !!!

Rejestracja do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem FORMULARZA REJESTRACYJNEGOOpłata konferencyjna od 199 zł (w cenie: materiały konferencyjne, obiad oraz poczęstunek podczas przerw w obradach).

 

Ważne terminy:

Nadsyłanie abstraktów wystąpień – do 9 lutego 2018 r. (za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów)

Nadsyłanie artykułów konferencyjnych – do 9 lutego 2018 r.

Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej – do 9 lutego 2018 r.

 

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy: fundacja@promovendi.pl

Więcej informacji na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów oraz FB Fundacji Promovendi.

——–
Z poważaniem,

Fundacja Promovendi
ul. Kamińskiego 17/19 lok. 28
90-229 Łódź
KRS: 0000 62 83 61
NIP: 725 21 39 787
Regon: 364954217
tel. +48 781-118-455


http://www.promovendi.pl/