Dzień Dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród studentów oraz doktorantów Państwa uczelni, odnośnie organizowanych konferencji naukowych.

Ogłoszenie o konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: „Badania Młodych Naukowców Część III – Nauki Interdyscyplinarne”

Konferencja stacjonarna 14.05.2019 r. 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: „Młody Naukowiec Część VI – Nauki Interdyscyplinarne”

Konferencja on-line 14-15.06.2019 r. 

 

Zapraszamy  Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Interdyscyplinarnej on-line oraz stacjonarnej, która odbędzie się 14-15.06.2019 r., oraz 14.05.2019 r. Przebieg konferencji on-line w tak innowacyjny sposób umożliwi Państwu zaoszczędzenie czasu, który w chwili obecnej jest niezwykle cenny, a jednocześnie pozwoli Państwu na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki w domowym zaciszu.

Chcieliśmy Państwu podziękować za liczne zainteresowanie organizowanymi konferencjami on-line. Do chwili obecnej wzięło w nich udział aż 346 osób! Oczywiście z każdą kolejną edycją liczymy na większą ilość zgłoszeń. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do udziału w organizowanych konferencjach.

 

Wyrażamy przekonanie, że organizowane Konferencje będą dobrą okazją do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Więcej informacji w załącznikach

Formularz zgłoszenia – on-line Formularz zgłoszenia – stacjonarna Konferencja stacjonarna zaproszenie Wymogi edytorskie monografia Zaproszenie konferencja on-line

Z poważaniem,

Piotr Rachwał

Konferencje Naukowe

tel. 530-952-481

www.konferencjenaukowe.com.pl