Image

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zapraszam do udziału w szczególnym projekcie – XI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL. Wydarzenie to może pochwalić się ponad 10-letnią tradycją, jako inicjatywa lubelskiego środowiska naukowego – wspólnego przedsięwzięcia przedstawicieli wszystkich publicznych lubelskich uczelni wyższych – dała podwaliny do stworzenia Fundacji TYGIEL, jak i realizacji pozostałych aktywności.

Konferencja TYGIEL jest ceniona dzięki możliwości przedstawienia i upowszechnienia prac naukowych ze wszystkich obszarów nauki, a w konsekwencji do nawiązania współpracy pomiędzy osobami podejmującymi się rozwiązania tych samych problemów, ale wykorzystującymi inne narzędzia i bazującymi na osiągnięciach różnych dziedzin nauki. Wiele razy otrzymaliśmy sygnały, że „przypadkowe” spotkanie na Konferencji TYGIEL, pozornie odległych tematycznie osób, zaowocowało dalszą współpracą naukową o efektach przekraczających początkowe oczekiwania. Atmosfera towarzysząca spotkaniu jest wyjątkowa i z całą pewnością warta doświadczenia – świadczy o tym niesłabnące zainteresowanie Konferencją, jak i sami uczestnicy w swoich wypowiedziach.

Podczas Wydarzenia zostaną zaprezentowane interdyscyplinarne wyniki badań z wielu obszarów wiedzy:

– nauk medycznych i nauk o zdrowiu;

– nauk przyrodniczych;

– nauk ścisłych;

– nauk technicznych;

– nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;

– nauk humanistycznych;

– nauk społecznych;

– sztuki.

 

Uczestnicy Konferencji mają możliwość prezentacji prac w formie wystąpienia ustnego, posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

 

II tura rejestracji prowadzona jest do 24 stycznia 2019 roku

 

Wiele przydatnych informacji na temat Konferencji TYGIEL oraz relację wideo można odnaleźć na stronie internetowej: http://www.konferencja-tygiel.pl/

 

Zapraszam raz jeszcze i mam nadzieję, że do zobaczenia w marcu w Lublinie.

 

Z poważaniem,
Ewelina Chodźko

 

Komitet Organizacyjny Konferencji

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
ul. Głowackiego 35/334, 20-060 Lublin