Dzień Dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród studentów oraz doktorantów Państwa uczelni, odnośnie organizowanych konferencji naukowych.

Ogłoszenie o konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: „Młody Naukowiec Część VII – Nauki Interdyscyplinarne”

Konferencja on-line 12-13.09.2019 r. 

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: „Badania Młodych Naukowców Część IV – Nauki Interdyscyplinarne”

Konferencja stacjonarna 20.09.2019 r. 

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Interdyscyplinarnej on-line oraz stacjonarnej, która odbędzie się 12-13.09.2019 r., oraz 20.09.2019 r. Przebieg konferencji on-line w tak innowacyjny sposób umożliwi Państwu zaoszczędzenie czasu, który w chwili obecnej jest niezwykle cenny, a jednocześnie pozwoli Państwu na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki w domowym zaciszu.

Wyrażamy przekonanie, że organizowane Konferencje będą dobrą okazją do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Monografia wrzesień 2019 r.

Monografia pt: „Poszerzamy Horyzonty Tom XV” (ISBN, 5 pkt.)

Termin wydania monografii: 27 września 2019 r.

W związku z dużym zainteresowaniem publikacjami w wydawanej monografii ogłaszamy nabór do wrześniowego wydania („Poszerzamy Horyzonty Tom XV”).

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16.09.2019 r.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wiadomość e-mail, wypełnienie przykładowej karty zgłoszeniowej z zaznaczeniem opcji „Publikacja artykułu bez udziału w konferencji”, lub poprzez rejestrację on-line

Więcej informacji w załącznikach.

Formularz zgłoszenia – konferencja on-line Formularz zgłoszenia – konferencja stacjonarna Zaproszenie konferencja on-line Zaproszenie konferencja stacjonarna Zaproszenie monografia wrzesień 2019

Z poważaniem,

Piotr Rachwał

Konferencje Naukowe

tel. 530-952-481

www.konferencjenaukowe.com.pl