Dzień Dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród studentów oraz doktorantów Państwa uczelni, odnośnie organizowanych konferencji naukowych.

Ogłoszenie o konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: „Młody Naukowiec Część VIII- Nauki Interdyscyplinarne”

Konferencja on-line 25-27.11.2019 r.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Interdyscyplinarnej on-line, która odbędzie się 25-27.11.2019 r.

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego, jak również jest to znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku i rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Wyrażamy przekonanie, że organizowana konferencja będzie dobrą okazją do dyskusji,              a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Więcej informacji w załącznikach.

Wymogi edytorskie monografia Zaproszenie na konferencję Formularz zgłoszenia – konferencja on-line

Z poważaniem,

Piotr Rachwał